Ochranné textilné rúško vyrobené na Slovensku
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Len online

Ochranné textilné rúško vyrobené na Slovensku

SKLADOM!

3,90 € (s DPH) 3,25 € (bez DPH)
block Vypredané

VYROBENÉ NA SLOVENSKU

!!! objednávky: pri väčšom odbere nás kontaktujte na infolinke: +421 917 171 886 alebo na e-maili: obchod@schipro.sk !!!

Výhodou nosenia rúška je prevencia pred prenosom nákazy z kontaminovaných zdrojov, pretože bráni dotykom tváre a slizníc. Bežný človek sa dotkne tváre približne 23 krát za hodinu, čomu je vhodné predchádzať. Rúško nie je zdravotnícka pomôcka, poskytne Vám preventívnu hygienickú ochranu.

materiál: 100% bavlna, zdravotne nezávadná

certifikát materiálu: Oeko-tex Standard 100 trieda 1

počet vrstiev: 2

upínanie: na gumičku okolo uší

rozmer: unisex

farba: rôzne farebné kombinácie

teplota prania: max 60 °C

teplota žehlenia: max 200 °C (nežehliť gumičky)

doba dodania: 3-5 pracovných dní

#ruskoniejehanba 

#ruskoniejehanba je spontánna aktivita, ktorá vznikla v rámci diskusie v uzavretej facebookovej skupine, ktorej členmi sú zdravotní pracovníci, predovšetkým lekári a sestry z celého Slovenska. Cieľom aktivity je propagácia osobnej ochrany pre spomalenie šírenia infekcie koronavírusu.

Musíme si uvedomiť, že u každého z nás nemusí byť priebeh ochorenia závažný, no návštevou starého rodiča alebo ťažko chorého príbuzného (diabetici, ľudia s kardiovaskulárnymi a pľúcnymi ochoreniami, onkologickí pacienti) bez rúška môže kontakt skončiť fatálne. Preto je pre každého z nás dôležité nosiť rúško a chrániť sa. 

Ako používať ochranné rúško 1. rúško si nasaďte vždy len po dôkladnom vydezinfikovaní rúk 2. správne nasadené rúško má zakrývať ústa, nos aj bradu 3. pri snímaní rúška z tváre sa dotýkajte iba gumičiek, nie časti, ktorá filtrovala vzduch 4. po použití je možné rúško dezinfikovať praním max 60 °C, žehlením max 200 °C (nežehliť gumičky), prípadne krátkodobým vyvarením 5. umožnené je tak viacnásobné použitie Rúška sú tiež prejavom zodpovedného správania, lebo pred možnou nákazou chránia aj ľudí okolo nás. Hlavne ľudia s oslabenou imunitou a starší ľudia sú v ohrození. Nosením rúšok znižujeme rýchlosť šírenia vírusov v prostredí a tým dávame nemocniciam, sociálnym službám aj celej spoločnosti čas adekvátne reagovať.

Vyhýbajte sa zhromaždeniam ľudí a dodržiavate častú a správnu hygienu rúk. Nasadením si rúška robíte ďalší krok k tomu, aby ste čiastočne eliminovali možnosť nakazenia samých seba a ostatných okolo Vás.

Prajeme Vám veľa zdravia!

- pri kúpe 50 ks je mj cena 3,50 €

- pri kúpe 100 ks je mj cena 3,00 €

tex_rúško
-132 Položka