Spôsob platby

1. Tovar je možné v plnej výške uhradiť vopred bankovým prevodom na číslo účtu predávajúceho, pri dodaní tovaru na dobierku prepravnej spoločnosti alebo v hotovosti pri osobnom prevzatí tovaru.

2. Pri platbe dobierkou je tovar odoslaný na doručovaciu adresu uvedenú pri objednávaní tovaru, prípadne na doručovaciu adresu uvedenú vo Vašom užívateľskom profile. Prepravca Vám zásielku odovzdá až po vyplatení ceny zásielky.

3. Pri platbe bankovým prevodom je kupujúci povinný uhradiť objednávku pri platbe vopred do 14 pracovných dní, inak bude objednávka zrušená.

 

Vašu objednávku uhraďte na:

Číslo účtu IBAN: SK75 0900 0000 0052 1768 0548
BIC (SWIFT): GIBASKBX
Ako variabilný symbol použite číslo vašej objednávky
Ak sa platba do 14 dní nevykoná, sme nútení objednávku zrušiť a tovar prepustiť iným zákazníkom.

 

4. Pokiaľ pri potvrdzovaní objednávky zvolíte platbu prevodom vopred, systém Vám automaticky vypíše údaje potrebné pre uskutočnenie platby. Rovnaké údaje Vám pre kontrolu prídu na e-mailovú adresu uvedenú vo Vašom užívateľskom profile.

5. Objednaný tovar je odosielaný až po pripísaní príslušnej sumy na náš účet.

6. Ak ste si vybrali ako spôsob doručenia "Osobný odber", po potvrdení skladovej dostupnosti od nášho obchodníka a e-shopu si môžete tovar vyzdvihnúť osobne na našej prevádzke v pracovné dni od 07:30 do 17:00.

doba platnosti osobného odberu je 3 pracovné dní od kontaktovania naším personálom o prevzatí tovaru na určenej adrese. Ak nemôžete tovar vyzdvihnúť do 3 pracovných dní, prosíme, kontaktujte nás ohľadom vyzdvihnutia v náhradnom termíne. Ak sa tak nestane, Vaša objednávka bude po 72 hod zrušená a tovar bude poskytnutý na ďalší predaj.

Adresa pre osobný odber: Kollárová 5631, 036 01, Martin-SAD.

7. Predajný doklad - faktúra o predaji tovaru je kupujúcemu odovzdaný pri prevzatí tovaru alebo zaslaný vopred elektronickou poštou na e-mailovú adresu kupujúceho.