Ochrana dýchacích ciest

Ochrana dýchacích ciest musí byť samozrejmosťou v mnohých pracovných procesoch. Použitie akejkoľvek ochrany čistého a zdravého dýchania by nemalo byť len v záujme pracovníka ale aj zamestnávateľa, ktorý zavedie  buď čiastkovú ochranu dýchacích ciest každého pracovníka, alebo kombináciou s centrálnym odsávaním alebo filtráciou vzduchu. Najjednoduchšou ochranou napr. proti prachu, azbestu alebo aerosolom sú respirátory, ktoré sú jednorázovo použiteľné celofiltračné polomasky skladacieho alebo tvarovaného typu. Respirátory sa vyrábajú s výdychovým ventilom alebo bez výdychového ventilu a rozdeľujú sa podľa úrovne ochrany na triedy P1, P2 a P3.

Pre vyššiu ochranu dýchacích ciest je nutné použiť ochranné masky alebo ochranné polomasky, ku ktorým možno podľa charakteru znečisteného prostredia vybrať vhodné filtre (bajonetové filtre). V našej ponuke nájdete celotvárové masky a polomasky vrátane ochranných filtrov, príslušenstva a náhradných dielov.

Len online
Adler Respirátor KN95 (FFP2) R98
Vypredané
SKLADOM!!!
Pri objednávke je potrebné uviesť:
Čestne vyhlasujem, že som osoba oprávnená na nákup osobného ochranného prostriedku podľa zákona č. 69/2020 Z. z. § 4 – Obmedzenie distribúcie osobných ochranných prostriedkov a predávajúci vybavením mojej objednávky neporušuje tento zákon.