Jednorázové odevy

Jednorázové odevy sú najčastejšie využívané v potravinárstve a príbuzných i odlišných odboroch. Zaraďujeme medzi ne čiapky, rúška, návleky na obuv, zástery, plášte, rukavice a mnohé iné. Všetky tieto produkty sú prevažne v bielej a modrej farbe. Vyrobené sú z materiálov ako polyetylén, tkaný polypropylén, pri rukaviciach zase nitril, vinyl, latex alebo polyetylénová fólia. Tieto odevy sú najčastejšie vyrábané v univerzálnej veľkosti, no pri niektorých (napr. kombinézy) je na výber z viacerých veľkostí. 

CXS RICK, Jednorázový plášť biely veľ. XL
Doručenie do 3 - 7 dní (pracovné dni)
Jednorázový návštevnícky plášť z netkanej textílie, zapínanie na cvoky, rukávy na gumičky. Chráni pred prachom a ľahkým zašpinením. Doporučené použitie: potravinárstvo, kozmetika, zdravotnícke zariadenia, kde nie je požiadavka na sterilný odev. Materiál: 100% polypropylén, 23 g/m².
1,10 €
CXS MAGDA, Jednorazová čiapka biela
Doručenie do 3 - 7 dní (pracovné dni)
Jednorázová čiapka z netkanej textílie, strih baret. Nenasiakavý, bezprašný materiál neuvoľňujúci vlákna, chráni užívateľa aj výrobky pred nečistotami. 
5,63 €
CSX ERIKA Jednorazová zástera
Doručenie do 3 - 7 dní (pracovné dni)
Jednorázová zástera chrániaca odev pred znečistením od hrudníka až po kolená, zaväzovanie v zadnej časti. Odporúčané použitie: potravinársky priemysel, kozmetika, kaderníctva, pekárne a mäsiarne. 100 ks v balení. Rozmery: 80 x 135 cm. Materiál: 100% polyetylén (0,018 mm). 
8,77 €
TYVEK 500 XPERT, Jednorazový oblek biely
Doručenie do 3 - 7 dní (pracovné dni)
Jednorázový ochranný oblek s kapucňou, antistatický, bez silikónov, cat. III, typ 5B a 6B. Ochrana proti vode, roztokom chemikálií, azbestu a prachu. 
13,18 €
TYCHEM 2000 C, Jednorazový oblek, žltý
Doručenie do 3 - 7 dní (pracovné dni)
Jednorázový oblek s kapucňou a prelepenými švami, antistatický, cat. III, typ 3B, 4B, 5B a 6B. Ochrana proti vode, koncentrovaným anorganickým chemikáliám a prachu. 
39,92 €
CXS OVERAL, Jednorazový oblek biely
Doručenie do 3 - 7 dní (pracovné dni)
Jednorázový návštevnícky plášť z netkanej textílie, zapínanie na cvoky, rukávy na gumičky. Chráni pred prachom a ľahkým zašpinením. Odporúčané použitie: potravinárstvo, kozmetika, zdravotnícke zariadenia kde nie je požiadavka na sterilný odev. 
2,89 €
CXS TONK Jednorazové igelitové návleky
Doručenie do 3 - 7 dní (pracovné dni)
Jednorázové igelitové návleky. Uvedená cena platí pre celé balenie. Jedno balenie obsahuje 5 párov návlekov. 
0,93 €